Nasz klub partnerem Wymień Odpady na Kulturalne Wypady!

AZS AJP Gorzów Wielkopolski partnerem Wymień Odpady na Kulturalne Wypady 2024!

"Dziękujemy firmie Inneko Gorzów za zaproszenie do udziały w tym wydarzeniu. Jako klub przekazaliśmy 50 zaproszeń na nasze spotkania w sezonie 2024/2025 w Arenie Gorzów. Nasze koszykarki trafiają piłką do kosza, a my możemy wyrzucić śmieci do kosza i zgarnąć ciekawe nagrody! Chcemy zachęcić naszych kibiców i mieszkańców do zwiększenia dbałości o czystość w każdym obszarze naszego miasta" - mówi Pierwszy Wiceprezes KS AZS AJP Gorzów, Michał Kugler.

Zapraszamy na X edycję akcji WYMIEŃ ODPADY NA KULTURALNE WYPADY pod hasłem GORZÓW CZYSTE MIASTO!

Ta edycja to nie tylko dbałość o właściwą segregację śmieci, ale także dbałość o powietrze czy wodę. Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem, pić czystą wodę, jeść dobre i zdrowe produkty. Warunkiem życia w nieskażonym środowisku jest dbałość o jego ożywione i nieożywione składniki. Wymień odpady na kulturalne wypady ma na celu mobilizacje mieszkańców do wspólnej walki o Czysty Gorzów. 50 zaproszeń na mecze gorzowskich koszykarek czeka na Was!

Zapisz tę datę w kalendarzu i świętuj z nami Dzień Ziemi! 

Designed with by jakubskowronski.com