fot. Piotr Kaczmarek fot. Piotr Kaczmarek

Za nami kolejna wizyta na treningu. Tym razem odwiedziliśmy koszykarki z program "Nauka, Sport, Przyszłość" w Barlinku. Nabór jest cały czas otwarty, a treningi w naszym klubie są bezpłatne. Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisania się na zajęcia. 

 

- W aktualnie trenującej grupie mamy 22 zawodniczki. Widać u nich duże zaangażowanie i chęci, by uczestniczyć w treningach. Trzy koszykarki z naszej grupy trenują również z zespołem ligowym w Gorzowie. Inga Patrzałek wywalczyła ostatnio z kadrą województwa lubuskiego awans do finału OOM. Fakt, że Inga trenuje również w Gorzowie spowodował, że na każdych zajęciach u nas dziewczyny są w nią wpatrzone jak w obrazek. Dużo lepiej prowadzi się trening, bo każda z nich bardzo się angażuje i chce iść w jej ślady. Inga swoje zaangażowanie i pasję przenosi na naszą drużynę  - powiedział trener Jarosław Świderski.

Treningi w Barlinku:

Wtorek 16:00 – 17:30
Czwartek 16:00 – 17:30
Piątek 15:30 – 17:00

 

Zobaczcie jak wyglądają zajęcia i zapisujcie swoje pociechy na treningi w AZS AJP Gorzów!

Designed with by jakubskowronski.com