fot. Piotr Kaczmarek fot. Piotr Kaczmarek

Cykl spotkań z naszymi koszykarkami "Z wizytą na treningu" trwa. Tym razem odwiedziliśmy Myślibórz, gdzie trenują koszykarki z klasy trzeciej oraz siódmej i ósmej szkoły podstawowej. Nabór jest cały czas otwarty, a treningi w naszym klubie są bezpłatne. Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisania się na zajęcia. 

 

- W grupie z klasy trzeciej szkoły podstawowej mamy 21 zawodniczek, a w drużynie z klasy siódmej i ósmej SP trenuje 15 koszykarek. W tej młodszej grupie u dziewczynek jest bardzo duże zaangażowanie i widać postępy z każdym treningiem. Z starszej grupy dwie nasze zawodniczki będą miały szansę przejść do Gorzowa i kontynuować przygodę z koszykówką ucząc się w Akademickim Liceum Mistrzostwa Sportowego  -powiedział trener Marcin Wawer

 

Treningi w Myśliborzu - hala SP3
wtorek 14:30 - 16:00
czwartek 14:30 - 16:00 


Zobaczcie jak wyglądają zajęcia i zapisujcie swoje pociechy na treningi w AZS AJP Gorzów!

Designed with by jakubskowronski.com