Dzięki ogromnej pomocy Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim od 6 lat funkcjonuje internat sportowy. Powstanie tego miejsca znacząco podniosło jakość szkolenia w naszym klubie. W internacie mieszkają nasze najzdolniejsze zawodniczki spoza Gorzowa, które zdecydowały się kontynuować swój rozwój sportowy i naukowy w Akademickim Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego oraz Akademickim Liceum Mistrzostwa Sportowego.

Internat umiejscowiony jest przy ulicy Józefa Piłsudzkiego 9, w Gorzowie Wielkopolskim. Dzięki dobrej lokalizacji droga do wyżej wymienionych szkół zajmuje niecałe 10 minut komunikacją miejską. Zawodniczki przebywające w internacie sportowym mają zapewnioną opiekę kadry pedagogicznej zarówno za dnia jak i w nocy. Organizowane są różnego rodzaju zabawy integracyjne, wyjścia do kina, teatru i na basen. 

Dzięwczęta mieszkają w dwu i trzyosobowych pokojach, do każdego przynależy węzeł sanitarny.

 

   

 

W budynku, w którym znajduje się internat funkcjonuje również kuchnia w której przygotowywane są najwyższej jakości posiłki - śniadania, obiady i kolacje - dla naszych zawodniczek.

 

 

 

Warto również wspomnieć o takich miejscach jak suszarnia, czy też pokój nauk w którym cisza i spokój pomogą przygotować się do nadchodzących sprawdzianów i prac klasowych. Dzięki dużej tablicy umiejscowionej w tym pokoju, zawodniczki we własnych gronie mogą analizować nowopoznane taktyki.

 

     

Designed with by jakubskowronski.com