Gramy dalej z Lexus Szczecin!

Jak nasz zespół będzie miał taką moc, jak nowy Lexus ES, to o wyniki w OBLK i EuroCup możemy być spokojni W siedzibie głównego sponsora naszego klubu — firmie Lexus Szczecin trener Dariusz Maciejewski odebrał od Dyrektora Salonu Krzysztofa Dranikowskiego nowy samochód na sezon 2024/2025!

"Bardzo się cieszymy, że firma Kozłowski – dealer samochodów marki Toyota i Lexus jest w naszej Rodzina Sponsorów KS AZS AJP Gorzów już siódmy sezon. Łączy nas to, że zarówno firma Kozłowski Toyota i Lexus, jak i nasz klub cały czas chce się rozwijać. To nasz uznany partner, którego mogę polecić wszystkim naszym kibicom, sponsorom i mieszkańcom Gorzowa Wielkopolskiego"powiedział Pierwszy Wiceprezes KS AZS AJP Gorzów, Michał Kugler.

Kolejne piękne samochody od naszego głównego sponsora już wkrótce trafią do naszych koszykarek i pojawią się na gorzowskich drogach! 

Designed with by jakubskowronski.com